Biz Kimiz?

Başarıya Götüren Yol Fizibilite. Programlama. Başarı.


Çalışma Stratejisi

Henüz bir web sitesi sahibi değilseniz Seojet. dijital ortamdaki kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmak, başarıya ulaştırmak için gerekli tüm argumanları size sunar. Sizi tanımlayan, sektörünüze uygun olan araştırmaları ve analizleri yaparak web sitenize ivme kazandırır.

HTML5 / CSS3 / JS

Teknoloji ile birlikte web yazılım sistemleri de gelişmektedir. Tüm gelişmeleri güncel olarak takip eden Seojet, firmanızı ve kurumsal kimliğinizi başarılı bir şekilde tanıtmanızı aynı zamanda dijital çağda size iletişim ve bulunabilirlik olarak adeta bir ortak olmaktadır.

Google Dostu Websitesi

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google kendi bünyesinde barındırdığı ve dizinine aldığı siteler için bir takım analizler gerçekleştirmektedir. Kullanıcının web sitenize girdikten sonra kaybolmadan kolay dolaşabileceği ve istediği bilgiye rahatça erişebileceği basit, anlaşılır ve hızlı web siteleri Google dostu web sitesi olarak tanımlanabilir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya denilince hali hazırda ülkelere ve kıtalara göre değiişkenlik gösteren ortalama 352 farklı platformu bulunmaktadır. Bunlardan en yaygını Facebook olurken Twitter da ikinciliği sürdürmektedir. Sosyal medyanın gücünü kullanarak belli bir skalaya pratik, düşük maliyetli ve kesin sonuçlara dayalı olarak ulaşmayı sağlamaktadır.

İnteraktif Reklamcılık

Zamanla beraber doğru orantılı olarak ilerleyen teknolojiyle birlikte reklam sektörü de gelişmektedir. Firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için kreatif olmak sizi ve firmanızı müşterilerinizin gözünde itibarlı bir konuma getirecektir.

Responsive

Akıllı telefonlar bilgisayarların yerini aldığı istatistiksel olarak belirlenmiştir. Çok sık kullanılan bir E-Ticaret sitesine erişimin %68 oranında tablet ve mobil cihazlardan gerçekleştiği bilinmektedir. Bu da web sitenizin tüm aygıtlardan erişime uyarlanması ziyaretçiler için kolaylık sağlamaktadır.

Bizim Yapabileceklerimiz

Hangi sektörde faaliyet gösterirseniz gösterin size ve işletmenize özel yaratıcı fikirlerle Seojet çözüm ortağınız olmaktadır. Dijital Reklam Ajansı olarak teknolojik tüm Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde sektörünüzün öncüsü haline getiriyoruz..

Kreatif Olmak
100%
Tasarım
85%
Bulunabilir Olmak
100%
İtibar Çalışması
85%